8 typů jak osvěžit svoji zahradu

8 způsobů, jak osvěžit svoji zahradu

Vytvořte si další prostor k bydlení a maximálně využijte stávající zahradní prostor, která plynule naváže na interiér vašeho domu.

Pomocí barev můžete navrhnout venkovní zónu, která bude vyhovovat vašemu místu, ať už hledáte prostor pro odpočinek, živoucí venkovní kuchyni nebo místo pro objevování pro vaše děti.

Objevte inspirativní nápady, které vám pomohou vytvořit venkovní obytný prostor, který vyhovuje vašemu životnímu stylu.

 

 

Jak oživit venkovní prostor

cervena branka
Branka: Orange Aurora 21 Zdi: Hollyhock 25 Stolek a květináč: Joanna 130

Nátěr zahradní branky

Přidejte výraznější barvy a osvěžte dřevěné nebo kovové prvky Natření zahradní branky je fantastický způsob, jak vnést okamžitou osobitost do vašeho zahradního prostoru.

Zvažte použití výrazných odstínů, které dodají živost a teplo. Porovnejte výrazný odstín Orange Aurora s neutrálními stěnami natřenými v barvě Hollyhock.

Pro větší zajímavost zvažte nátěr plotu v kontrastním nebo doplňkovém odstínu.

Osvěžení venkovních stěn

Slaďte vnější část svého domova s venkovním prostředím a vytvořte si prostor pro relax, který je v souladu s přírodou. Silný odstín Air Force Blue nabízí dokonalý kontrast k přírodní zeleni. Pro jemnější nátěr, Celestial Blue je nadčasová barva, která dokonale doplňuje odhalené zdivo.

Nejen, že tyto barvy přinesou krásu do vaší zahrady, použití našich venkovních barev je také praktickou volbou. Poskytují povrchovou úpravu, která dokonale ochrání zdivo před vnějšími živly a povětrnostními vlivy.