Jarní výmalba sleva 20 %


 

Probuďte svůj domov s barvami Little Greene.

JARNÍ VÝMALBA SE SLEVOU 20 % S KÓDEM: JARO20

 

S příchodem jarního počasí je ideální doba na osvěžení vašeho interiéru novým nátěrem. Chcete-li svůj domov probrat ze zimního spánku a naplnit ho svěžími barvami, nachystali jsme pro vás speciální jarní akci - na Little Greene interiérové a exteriérové barvy na zdi a stropy můžete nyní využít 20% slevu.

Little Greene nabízí prémiové britské barvy s jedinečnou kolekcí odstínů. Tyto barvy jsou omyvatelné, ekologické a netoxické. Vynikají vysokou kryvostí a dlouhou životností. S barvami Little Greene můžete snadno docílit nádherných a trvanlivých výsledků, které oživí jak interiér, tak exteriér.

Akce platí do 15. 04. 2024 na produkty označené štítkem akce.

 

.

Ukázka realizací nátěru stěn a stropů v interiéru

 
Kolacherie
 
Obývací pokoj
  

VYBRAT BARVU NA STĚNU A STROP

 

Ukázka realizace nátěru fasády

 
Před nátěrem
 
Po nátěru

VYBRAT BARVU NA FASÁDY

 

Vyberte si barvy dle potřeby


Probuďte svůj domov s barvami Little Greene.

cervena branka
Spodní část zdi: Green Stone 270 Střed  zdi: Green Stone - Light 269 
Vrchní část zdi: Green Stone - Pale 268

Při jarní výmalbě se zaměřte na odstíny, které dodají vašemu domovu svěží a povzbuzující atmosféru. Zvažte použití jemných zelených tónů, jako je například Green Stone. Tato barva vám pomůže dosáhnout pocitu klidu a pohody, kterou uvítáte především v ložnici.

 

Do kuchyně můžete vnést sluneční paprsky pomocí odstínu Bassoon, který vytvoří domáckou a útulnou atmosféru. Tento hluboký medový tón skvěle oživí dřevěné prvky a navodí pocity pohody.

 

cervena branka
Zeď: Pea Green 91 Vrchní část zdi: Leather 191
Obložení: Obsidian Green 216

Obývací pokoj můžete rozzářit odstínem Pea Green. Pro zpestření můžete zeď nakombinovat s odstínem Leather. Pro méně výrazné prvky v interiéru je padnoucí barva Obsidian Green, kterou lze vyladit dveře, futra, okenní rámy a jiné dřevěné prvky.

  

 


 

 

Ať už zvolíte jakýkoliv odstín, tak chybu neuděláte v žádném případě. Prémiové barvy vynikají vysokou kvalitou a dlouhou životností. S Little Greene je každý nátěr zárukou krásy a trvanlivosti.

20% sleva už na Vás čeká!

KÓD: JARO20

Nezmeškejte naši limitovanou jarní akci a využijte 20% slevu na barvy na stěny, stropy a fasády (produkty se štítkem akce). Ať už plánujete kompletní vymalování celého bytu či domu nebo jen osvěžení jedné místnosti, je to ideální příležitost pořídit si prémiové britské barvy za výhodnou cenu.

 

Snímek obrazovky 2024-04-09 v 14.46.31