Malování dětského pokoje

Malování dětského pokoje

 

 

S barvami Little Greene Child Safe si můžete užívat své oblíbené barvy ve všech částech rodinného domu.

 

Prohlédněte si inspirativní barevné kombinace pro pokojíčky Vašich nejmenších.

 

 

cervena branka
Zdi: James 108 Dřevěné prvky: Gauze 106 Houpací koník: Córdoba 277 Gauze 106 
 

Modré barvy přirozeně nabízejí bezpečí, dlouhověkost, hloubku a klid.

Odstíny "Delicate Blue" a "Pale Wedgwood" jsou dokonalým příkladem světlých, uklidňujících odstínů - ideální pro vytvoření tradičního, klidného prostředí v dětském pokoji, které nikdy nevyjde z módy.

Přidejte barevné zvýraznění v modrém tónu pomocí barvy na nábytek, bezpečné pro děti. Jasné žluté barvy, jako je například barva Trumpet, vnesou hravý nádech do jinak jemného a neutrálního schématu.

cervena branka
Zeď, strop a okenní lišty: Green Stone - Pale 268 Horní obložení: Green Stone - Light 269 Spodní obložení: Green Stone 270

Vytvořte harmonický dětský pokoj s našimi barevnými stupnicemi

Vrstvením různých tónů stejné barvy dosáhnete větší hloubky a harmonie. Zelená není ani příliš teplá, ani příliš chladná, je to uklidňující odstín, který se díky svému spojení s přírodou hodí do každého prostoru.

 

Barevné nápady do dětského pokoje

 

Pokojíčky nabízejí ideální příležitost pro pestré a barevné kombinace, které vaše dítě nadchnou. Proměňte dětský pokoj s pomocí výrazných ústředních bodů nebo zábavných barevných kombinací.

 

Vyvážení světlého dětského pokoje neutrálními barvami

Naše kolekce "Colours of England" zahrnuje báječnou škálu snadno použitelných neutrálních barev, odstupňované šedé, jemných a výrazných tónů i výrazných tmavých odstínů.

Jasnější barvy, jako jsou Orange Aurora, Marigold a Mambo, lze použít k barevnému zvýraznění jinak neutrálního prostoru. Kontrastujte jemnou modrou Bone China Blue - Pale stěny s nábytkem v zářivé oranžové barvě Marigold a vneste do prostoru dětského pokoje prvek zábavy.

32b6337e-c8d1-441c-9bce-7acaaa498d70_blog-exterior-1
Stop: Slaked Lime 105 Spodní obložení: Pale Lime 70 Horní obložení: Brighton 203 Lišta: Marigold 209

V tomto případě je na stropě a horních stěnách použita barva Slaked Lime, které dodává rovnováhu hravému designu barevných bloků v barvách Pale Lime, Brighton a Marigold.

cervena branka
Oranžová: Marigold 209 Bílá: Shirting 129 Světle Modrá: Pearl Colour 100 Tmavě Modrá: Marine Blue 95 ZelenáGarden 86 Stolek: Shirting 129

Využijte barvy a vytvořte obrazce na stěnách pokoje

Pokud chcete zapůsobit hravě, je dětský pokoj ideální prostor pro použití výrazných barev v nápadném barevném bloku, který odráží rychlou energii tohoto prostředí. Spojte barvy Marigold, Garden a Marine Blue se světlejšími odstíny Pearl Colour a Shirting, a vytvořte tak veselou stěnu.

 

Jasně zelené a červené barvy jsou skutečně působivé a ideální pro výrazné a zábavné barevné zvýraznění dětského pokoje. Použijte zářivé odstíny, jako je Phthalo Green nebo Atomic Red.

 

 

Vrchni část zdi: Pthalo Green 199 Spodní část zdi: Garden 86 Poličky: French Grey 113

Jak vybrat barvy do dětského pokoje.

 

Naše "inteligent" barvy byly certifikovány podle normy EN 71-3:2019, což znamená, že jsou šetrné k životnímu prostředí a neobsahují toxické složky. Naše barvy obsahují nejnižší možné množství těkavých organických látek (VOC), takže nemají žádný zápach a jsou zcela bezpečné pro použití v dětských pokojích. Vodou ředitelné barvy na dřevo lze použít i k nátěrům dětského nábytku, postýlek a dřevěných hraček.

 

Kromě krásné povrchové úpravy jsou naše inteligent barvy na vodní bázi plně omyvatelné a odolné proti opotřebení v moderní domácnosti.

 

cervena branka
Zdi: Tivoli 206 Postel: Shirting 129 Vnitřní stěny postele: Phthalo Green 199 Židle: Deep Space Blue 207 Nohy stolku: Theatre Red 192

Barvy na stěny dětského pokoje

Emulze Intelligent Matt poskytne při malování stěn v dětském pokoji odolný povrch, který lze otírat. Snadno se nanáší a dosahuje plné hloubky barvy i při minimálním počtu vrstev.

32b6337e-c8d1-441c-9bce-7acaaa498d70_blog-exterior-1
Židle: Ashes of Roses 6 Polička: Shirting 129

Barvy pro truhlářské výrobky v dětském pokoji

Pro lakování dětského nábytku, jako jsou dřevěné postýlky a dokonce i dřevěné hračky, doporučujeme použít naše laky Intelligent Eggshell nebo Intelligent Satinwood. Jsou odolné, plně omyvatelné a dostupné v kompletní paletě našich barev.