Jak používat vzorník

Jak používat vzorník

cervena branka

Vzorníky

Výběr barvy je proces, který začíná našimi vzorníky.

Kolekce barev Little Greene: "Colours of England" a "Colour Scales" jsou navrženy tak, aby výběr jednotlivých odstínů a kombinací byl co nejjednodušší.

Jednoduchým odklopením karty můžete tyto odstíny porovnat přímo se stávajícími tapetami, látkami, obklady, malovanými stěnami a jakýmikoliv dalšími prvky.

Pro naprostou přesnost barev jsou barevné karty Little Greene vyrobeny s použitím naší matné emulze Absolute Matt přímo z plechovky. Nejedná se o barevně sladěné inkousty ani tištěné imitace barev, takže budou reagovat na různé světelné podmínky přesně jako vaše stěny.

Vyžádejte si vzorník zdarma.

32b6337e-c8d1-441c-9bce-7acaaa498d70_blog-exterior-1

Navigace v našich aktualizovaných vzornících

Naše dvě nové barevné karty spojují to nejlepší z našich kolekcí a představují 196 barev Little Greene v novém formátu, které jsou prezentovány společně, rafinovanou a osvěženou kolekci "Colours of England" spolu s rozšířenou škálou odstupňovaných odstínů v nové nabídce "Colour Scales".

V balení barevných karet naleznete náš vzorník "Colours of England" a menší vzorník s barvami z rodiny "Colour Scales".

'Colours of England' byly aktualizovány, aby vyhověly rostoucí touze po klasických, nadčasových barvách, které se snadno vybírají a s nimiž je radost žít.

Rozšířený vzorník "Colour Scales" nabízí dalších osm skupin rozředěných ikonických barev Little Greene, které zahrnují kolekce kapslí "Stone" a "Grey". Je reakcí na rostoucí touhu po snadných a jednoduše kombinovatelných barvách, které vytvářejí harmonické a monochromatické pozadí dekorací.

LG - web banner_blog
cervena branka

Testovací vzorky

Testování skutečné barvy na místě je nezbytnou součástí procesu výběru barvy.

Ke každému z našich 196 odstínů lze zakoupit testovací vzorek.

Vzhled barev ovlivňuje mnoho faktorů specifických pro dané místo, proto je dobré testovat na více místech a nanést dvě vrstvy na co největší plochu.

Pozorujte barvy při denním i umělém světle; rozdíl může být poměrně výrazný.

Vyvarujte se umístění vzorků několika barev bezprostředně vedle sebe - každý z nich ovlivní způsob, jakým se budou jevit. Snažte se také vyhnout porovnávání vzorku s jasně bílou barvou - to může být stejně zavádějící.

Zde si můžete objednat testovací vzorky.

 

 

Pokud hledáte více než jen základní vzorníky, prohlédněte si naše další propagační materiály.

 
LG - web banner_blog