Nové tapety z kolekce “National Trust Papers IV”

Kolekce tapet National Trust Papers IV

 

 

Vítejte na blogu sensecolors.cz, kde se Vám snažíme přinášet inspirativní tipy a rady pro dekoraci a oživení vašich domovů. Dnes Vám představíme novou kolekci tapet "National Trust Papers IV" od Little Greene, která vznikla ve spolupráci s organizací National Trust.

 

VYbrat tapety

 

 

National Trust se zabývá ochranou památek a přírody v Anglii, Walesu a Severním Irsku. Tato rozmanitá a exkluzivní kolekce obsahuje osm historických vzorů tapet, které byly upraveny a barevně upraveny do 42 barevných odstínů pro použití v moderních interiérech.

 

Díky promyšlenému použití barev z palety Little Greene získávají tyto historické tapety nový, nadčasový nádech a zaručeně oživí jakýkoliv interiér. Nyní se podíváme na jednotlivé tapety v této kolekci.

 

S těmito tapetami máte neopakovatelnou příležitost vnést kus historie přímo do svého domova. Ať už dáváte přednost tradičnímu, klasickému stylu nebo upřednostňujete moderní a minimalistické linie, v kolekci "National Trust Papers IV" jistě naleznete tapetu, která dokonale doplní váš osobitý vkus.

Všechny tyto nádherné tapety si můžete prohlédnout a objednat přímo na našem e-shopu sensescolors.cz. Nechte se inspirovat a vneste kus historie do svého moderního domova.